Hopp til hovedinnhold
Velkommen til

Stamina Bergen Åsane

Bli medlem

Velkommen til Stamina Åsane! Vi tilbyr studiotrening alle dager hele året og har i tillegg en variert gruppetimeplan. Vi er et stort og luftig senter med fokus på høy kompetanse, vennlighet og god service! Ypperlig plassering sentralt i bydelen vår samt god parkering gir oss lett og god tilgjengelighet. Håper å se deg på trening her hos oss!

Åpningstider

Senter

Alle dager // Ubemannet
05:00 - 24:00

Bemannet

Mandag og torsdag
09:00 - 11:00 // 16:00 - 20:00
Fredag
15:00 - 19:00
Lørdag
09:30 - 12:30

Barnepass

Mandag og tirsdag
09:00 - 11:00 // 17:45 - 20:00
Onsdag
18:00 - 20:00
Torsdag
09:00 - 11:00 // 17:45 - 20:00
Fredag
09:00 - 11:00
Lørdag
10:00 - 12:00
Søndag
Ubemannet

Vårt tilbud

  • Store, lyse og luftige lokaler
  • Moderne kondisjonspark med 18 tredemøller, 4 romaskiner, 10 elipsemaskiner, spinningsykler og sykkel med ryggstøtte
  • Oppdatert og rikholdig apparatpark med alt du trenger til hele kroppen, stor frivektsavdeling med stativer og rack, slynger tilgjengelig og egen tøyesone
  • Garderober med dusj og badstue
  • Boksesekk tilgjengelig
  • Stor og moderne sykkelsal med over 40 sykler og pulssystem på storskjerm tilgjengelig
  • Betjent resepsjon med egne servicetider
  • Betjent lekepark, se egne tider
  • Taekwondo og dans for barn - perfekt for familier med en travel hverdag
  • Hyggelig sitteområde med kaffemaskin

Timeplan

Du må være innlogget for å kunne booke timer.

I dag

09:05 - 09:35

Instruktør: Lin Ytreland

36

Booking: Åpen
Sykkelsal

09:40 - 10:10

Instruktør: Lin Ytreland

20

Booking: Åpen
Sal 1

10:15 - 11:00
Yoga Basic (45)

Instruktør: Lin Ytreland

21

Booking: Åpen
Sal 1

17:00 - 17:45
Mini Ninja (45)

Instruktør:

15

Booking: Åpen
Hanne Hordvik, Sal 2

17:35 - 18:20
BasisBall Atlethic (45)

Instruktør: Jeanette Amundsen

3

Booking: Åpen
Sal 1

17:50 - 18:35
Junior 1

Instruktør: Marcus Askerhaug

20

Booking: Åpen
Sal 2

18:30 - 19:30
Yoga Basic

Instruktør: Kathrine Berntsen

23

Booking: Åpen
Sal 1

18:40 - 19:40
Junior 2

Instruktør: Marcus Askerhaug

20

Booking: Åpen
Sal 2

19:00 - 20:00

Instruktør: Thomas Hodne

36

Booking: Åpen
Sykkelsal

19:30 - 20:00
Step (30)

Instruktør: Jayanthini Murugesh

25

Booking: Åpen
Sal 1

19:45 - 21:00
TaeKwonDo for voksne

Instruktør: Jo Terje Haldorsen

20

Booking: Åpen
Sal 2

20:05 - 20:50

Instruktør: Jayanthini Murugesh

20

Booking: Åpen
Sal 1

Tirsdag 25.09

06:30 - 07:15

Instruktør: Irene Vik

39

Booking: Åpen
Sykkelsal

09:05 - 09:35

Instruktør: Lin Ytreland

24

Booking: Åpen
Sal 1

09:40 - 10:25

Instruktør: Lin Ytreland

21

Booking: Åpen
Sal 1

17:00 - 17:45
Mini Ninja (45)

Instruktør: Maria Buanes

15

Booking: Åpen
Sal 2

17:30 - 18:15
BasisBall Raw (45)

Instruktør: Helene Thon

24

Booking: Åpen
Sal 1

17:50 - 18:35
Junior 1

Instruktør: Tobias Askerhaug

20

Booking: Åpen
Sal 2

18:30 - 19:30
Kick

Instruktør: Stig Aagesen

20

Booking: Åpen
Sal 1

18:30 - 19:15

Instruktør: Ann-Hege Brustad

40

Booking: Åpen
Sykkelsal

18:40 - 19:40
Junior 2 Selvforsvar

Instruktør: Tobias Askerhaug

20

Booking: Åpen
Sal 2

19:30 - 20:15

Instruktør: Danguolè Austytè

25

Booking: Åpen
Sal 1

19:45 - 20:45
Svartbelte

Instruktør: Annelen Gangstø,Sebastian Abelsen

20

Booking: Åpen
Sal 2

20:15 - 21:00

Instruktør: Hege Nilsen

25

Booking: Åpen
Sal 1

Onsdag 26.09

09:05 - 10:05

Instruktør: Lene Hoff

25

Booking: Åpen
Sal 1

11:30 - 12:30
Sterk mamma

Instruktør: Victoria Uddu

0

Booking: Åpen
Sal 1

17:00 - 17:45
Mini Ninja (45)

Instruktør:

15

Booking: Åpen
Benjamin Bøe-Njaa, Sal 2

17:20 - 18:05
Slynge Basic (45)

Instruktør: Irene Vik

33

Booking: Åpen
Sal 1

17:50 - 18:35
Junior 1

Instruktør: Sander Olsen

20

Booking: Åpen
Sal 2

18:15 - 18:45

Instruktør: Lise Hauge

22

Booking: Åpen
Sal 1

18:15 - 19:00

Instruktør: Irene Vik

39

Booking: Åpen
Sykkelsal

18:40 - 19:40
Junior 2

Instruktør: Sander Olsen

20

Booking: Åpen
Sal 2

18:50 - 19:20
Sterk med Strikk (30)

Instruktør: Lise Hauge

23

Booking: Åpen
Sal 1

19:25 - 20:10

Instruktør: Jeanette Amundsen

24

Booking: Åpen
Sal 1

19:45 - 21:00
TaeKwonDo for voksne

Instruktør: Gulleik Løvskar

20

Booking: Åpen
Sal 2

20:10 - 20:25
Stretch (15)

Instruktør: Jeanette Amundsen

12

Booking: Åpen
Funksjonell sone

20:15 - 21:00
Yoga Basic (45)

Instruktør: Lin Ytreland

25

Booking: Åpen
Sal 1

Torsdag 27.09

09:05 - 09:50
Slynge Basic (45)

Instruktør: Connie Halvorsen

35

Booking: Åpen
Sal 1

10:00 - 10:45

Instruktør: Connie Halvorsen

40

Booking: Åpen
Sykkelsal

17:00 - 17:45
Mini Ninja (45)

Instruktør: Kristoffer Johannessen

15

Booking: Åpen
Sal 2

17:50 - 18:35
Junior 1

Instruktør: Kristoffer Johannessen

20

Booking: Åpen
Sal 2

18:20 - 19:20

Instruktør: Liv Irene Ruud

25

Booking: Åpen
Sal 1

18:25 - 19:10

Instruktør: Andreas Skjælø Jaobsen

40

Booking: Åpen
Sykkelsal

18:40 - 19:40
Junior 2 Mønster

Instruktør: Aminda Mali Grøtte Kolstad,Annelen Gangstø

25

Booking: Åpen
Sal 2

19:20 - 20:20

Instruktør: Stian Valberg

25

Booking: Åpen
Sal 1

19:45 - 20:45
Mønster Voksen

Instruktør: Annelen Gangstø

20

Booking: Åpen
Sal 2

Menneskene som jobber her

Våre dyktige personlige trenere er superklare for å hjelpe deg med treningen din, uansett mål og ambisjon! Vi lover deg opplevelse av mestring, smilepuls og treningsglede!
Bilde av Lin Ytreland
Assisterende senterleder
Bilde av Steffen Haugen
Personlig trener
Bilde av Sindre Nygård
Personlig trener
Bilde av John Jonasdal
Personlig trener
Bilde av Berit Skåla
Personlig trener
Bilde av Connie Halvorsen
Personlig trener